Ford Kar Otomotiv - Transit Kamyonet
Güçlü ve Yetenekli Ford Transit Kamyonetleri
İşiniz için sağlam bir temel oluşturmak amacıyla Transit Kamyonet açık veya kapalı kasa, frigrofik uygulamalardan karavana kadar çeşitli kullanımlar için dönüştürülebilecek ideal bir temel araçtır. Gövde üreticilerine özel kasaların oturtulabileceği bir platform sağlayarak, üretim kalitesinin ve sağlamlığının son araçta da korunmasını garantiler.
Bu da, modifiye edilmiş aracın sürüş kalitesi, emniyet, güvenlik ve dayanıklılık açısından, normal üretim araç standartlarına erişmesini sağlar. Şehir sokaklarındaki hassas yol tutuşu ve uzun yolculuklardaki rahatlığı ile konforlu bir sürüş imkanı verir. Çalışmayı daha keyifli bir hale getirmek amacıyla kabin, geniş ve rahat kabin, çalışmayı daha keyifli bir hale getirmek için son teknolojiyle donatılmıştır.
Ford Transit Kamyonet, üç şasi uzunluğu, arkadan çekiş, çift veya tekli teker ve tek veya çift kabin seçenekleriyle yük uzunluğu, yük miktarı ve yolcu taşıma kapasitesi açısından mümkün olan en geniş alternatifleri sunar.
Ford Transit Kamyonetin ön ve yandan görünüşü
Gövde Tasarımı
Her yönden koruma sağlayan, güçlü ve modern bir tasarım.
İç Tasarım detaylı görünüşü
İç Tasarım
Verimliliği ve kârlılığı artırmaya yönelik geliştirilen ergonomik tasarım.
Transit Van’da bulunan Yenilikçi Saklama Bölmesi’nin dosyalar ve şişe yerleştirilmiş görünüşü
Yenilikçi Saklama Bölmesi
İş için ihtiyacınız olan her şeyi güvenle saklayabilirsiniz.
Transit'te ön konsola entegre vites kolunu kullanan sürücünün yakından görünümü
Ön Konsola Entegre Vites Kolu
Daha akıcı ve kolay vites geçişleri için kendiliğinden ellerinizle buluşur.
Ford Transit Kombi’de viraj dönen araçta ESP’li ve ESP’siz farkının yukarıdan görünüşü
Sürüş Güvenliği
Koşullar ne olursa olsun, kontrol her zaman sizde.
Transit Klima
Klima Kontrolü
Hava koşulları ne olursa olsun konforlu bir sürüş için.
Bluetooth® logosu
Bluetooth® ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi
Farklı işlevleri kontrol etmek için sesinizi kullanın.
Transit Kamyonet
Net Görüş Paketi
Her türlü hava koşulunda yolu görmenizi sağlar.
Yokuş Kalkış Destek Sistemi
Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HLA), yokuşta kalkarken aracınızın geri kaymasını engeller. Aracınız hareketsiz durumdayken, ayağınızı fren pedalından çektiğiniz zaman, sistem fren gücünü devrede tutarak aracın güvenle hareket etmesini sağlar.
* Bluetooth® sözcüğü ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markalar Ford Motor Company ve bağlı şirketleri tarafından lisanslı olarak kullanılmaktadır. Diğer ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerine aittir
Gövde Tasarımı
Transit Kamyonet'e hangi açıdan bakarsanız bakın, güçlü ve modern tasarımı, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak özelliklere sahiptir. Karşıdan bakıldığında, üç çubuklu ızgara ve aracın sahip olduğu mirası gururla taşıyan oval Ford amblemi ile yanlardaki büyük ön farlar görülür. Bununla birlikte, Ford Transit Kamyonet'in cesur ve modern dış görünüşü, her açıdan pasif güvenlik sağlayacak şekilde güçlendirilmiştir

 

 

Gelecek Sorumluluğu
Çevreye olan etkimizi azaltmanın yollarını bulmak için sürekli çaba göstermekteyiz. Artık, araç ve parçalarının büyük bölümü (%95’e kadar) başka araçlarda ya da başka üretim süreçlerinde yeniden kullanılabilmektedir
İç Tasarım
Aracın içine girdiğiniz anda, binek araçları kadar rahat olduğunu görecek ve sunduğu ileri teknolojiye hayran kalacaksınız. Bütün özellikleri, iş gününüzün daha üretken ve daha rahat olması için tasarlandı.
Ön Konsola Entegre Vites Kolu
Bu düzen, kendiliğinden elinizle buluşan vites kolunun, yolcu araçlarındaki gibi daha akıcı vites geçişleri sağlaması için tasarlandı. Ön konsola entegre edilen vites kolu, araç tabanında da yer açarak, arka kabine geçişte kolaylık sağlar
Kullanışlı Saklama Bölmeleri
Transit Kamyonet’te tüm eşyalarınız için yer var. Aracın iç hacminde, tüm dosyalarınız ve kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz kullanışlı saklama bölmeleri bulunuyor. Yolcu araçlarındaki kadar rahat iç hacim özellikleri, koltuk ve tavan döşemesinde kullanılan malzemenin kalitesiyle de kendini gösteriyor.
Yenilikçi Saklama Bölmesi
Düzeninizi korumanıza yardımcı olmak için, araca kullanışlı saklama bölmeleri eklendi. Torpido gözüne, A4 boyutunda askılı dosya asabileceğiniz bir ray sistemi tasarlandı. Ayrıca, ön panelin üzerinde, A4 boyutunda not tahtası konabilecek bir bölme ile bardak koyma yeri ve 12 voltluk iki güç girişi bulunan kullanışlı bir bölme de bulunuyor. Bu düzenle, dağıtım sırasında evrak işlerinizi de ihmal etmemeniz sağlanıyor. Yoldayken alışkanlıklarınızdan kopmamanız ve evinizdeki rahatlığı aracınıza güvenle taşımanız için, ikişer litrelik iki şişenin konabileceği bir bölme ile aracın çeşitli yerlerine bazı kullanışlı bölmeler daha eklendi.
Bluetooth® logosu
Bluetooth®* ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi
İsteğe bağlı olarak takılan Bluetooth®* ve Türkçe Sesli Kontrol Sistemi teknolojisi, pek çok işi gözünüzü yoldan, ellerinizi de direksiyondan ayırmadan yapabilmenizi sağlar. Yalnızca konuşarak vereceğiniz komutlarla, cep telefonunuzla konuşabilir, radyo kanalını ya da CD’de çalan parçayı değiştirebilirsiniz.
Klima Kontrolü
Hava koşulları ne olursa olsun, konforlu bir ortamda yolculuk yapacaksınız. Dışarıda hava sıcakken, isteğe bağlı olarak takılan klimadan gelen serinliğin keyfini çıkaracaksınız.
Kendiliğinden Şarj Olan Çalıştırma Anahtarı
Transit'in benzersiz özelliklerinden biri de kendiliğinden şarj olan su geçirmez anahtarlığıdır. İki dakikalık bir sürüşle anahtar 32 kere basılabilecek şekilde şarj olur. Böylece, anahtarınız her zaman kullanıma hazırdır.
Hız Kontrol Sistemi
Dört kollu özel deri direksiyon üzerinde bulunan iki anahtarla kontrol edilen Hız Kontrol Sistemi sayesinde, uzun yollar artık yorucu değil.
Net Görüş Paketi
Isıtmalı ön camlar, yağmuru algılayan silecekler ve otomatik ön farlar sayesinde, hava nasıl olursa olsun, gece ve gündüz yolu görebilirsiniz
Dış Tasarım
Araçlarımız, işinizin değerini ve başarınızı yansıtır. Ford Transit Kamyonet, işinizi kolaylaştıran çağdaş ve profesyonel görünüşe sahiptir.
Ön Farlar
Ford Transit Kamyonet'in aydınlatma teknolojisi, aracınızı geceleri daha kolay, güvenli ve rahat sürebilmeniz için geliştirildi. Ön farlar, her koşul altında azami ışık verecek şekilde tasarlandı. Kullanılan mercekli büyük cama, görüş azaldığında sürüşünüzü kolaylaştıracak bir sis farı, isteğe bağlı olarak takılabilmektedir. Araca ayrıca eklenebilen otomatik farlardaki sensörler, gün ışığının azaldığını algılayarak, farları otomatik olarak yakmaktadır. Bu sayede, hava kararırken, gece ya da tünele girdiğinizde farları yakmak zorunda kalmazsınız.
Yenilikçi Tamponlar
Ön camın baştan aşağı kolayca temizlenebilmesi için, tampona basamaklar eklendi. Üstelik tamponların değişmesi gerektiğinde, üç parçadan oluşan iki tampon sayesinde daha fazla tasarruf sağlanıyor.

Arka Tek Teker Modeller;

  • 330 S
  • 350 M

Arka Çift Teker Modeller;

  • 350 ED
  • 460 ED

 
 
Get Adobe Flash player