Ford Kar Otomotiv - Servis Kampanyaları

Ford Servis Kampanyalar
Satış sonrasında da sizi ve aracınızı düşünüyor ve memnuniyetinizin devamını sağlamak için fırsatlar sunuyoruz. Ford Servis’in sunduğu kampanyaları bu sayfadan takip edebilirsiniz.
FordİkinciEl
2. El Araçta Garanti mi Arıyorsunuz?
Seçiminizi, ekspertizi yapılmış, garantili FordİkinciEl araçlar arasından yapın, içiniz rahat etsin! Üstelik 2.el araç için Ford Finans Kredisi kullandığınızda, dosya masrafı bizden!
   
 
 
Herşey 8 taksit, bu kadar basit!
Herşey 8 taksit, bu kadar basit!
Ford Servis’te bakımdan onarıma, lastikten aksesuara yapacağınız tüm harcamalarınızı peşin fiyatına 8 taksitte* ödeyin, orijinal servisin avantajlarından yararlanın.

FORD SERVİS farkını hissedin.

İkinci el aracınıza ilk hediye bizden!
İkinci el aracınıza ilk hediye bizden!
İkinci el bir Ford’unuz varsa hemen Ford'unuzun bilgilerini çağrı merkezimizle paylaşın, sıradaki ilk bakımda işçilik ücreti ödemeyin.

Ayrıca Ford yeleği bizden size ikinci bir hediye! FORD SERVİS farkını hissedin.

Teknik Üstünlük

Ford marka aracınızı bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Ford yetkili servislerinde aracınızın bakımları daima bilgisayarlı arıza tespit cihazları ve aracınız için özel tasarlanmış tamir takımları kullanılarak özel eğitim almış teknisyenlerce yapılır..

Kolaylık

Ford aracınızı yakından tanıyoruz. Bu nedenle size, tek bir kaynaktan doğru tamir ve bakım hizmetlerini, aksesuarları, sigorta ve finans paketlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Esneklik

Ne kadar kişisel olursa olsun, her bir müşterimizin isteğini yerine getirmeye büyük önem veriyoruz. Üstelik bu yaklaşımımızı hizmetlerimizle de sınırlandırmıyoruz. Ford aracınızı isteğinize göre tam olarak kişiselleştirebilmeniz için zengin aksesuar seçenekleri de sunuyoruz.

Yakınlık

Ford Yetkili Satıcı ve Servislerinin yaygın ağıyla her zaman ve her yerde sizin ve aracınızın yanındayız. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, hemen köşe başındayız.

Ford Orjinal Yedek Parçaları

Ford aracınız yola, her biri tüm diğer parçalarla uyumlu ve kusursuz bir biçimde çalışmak üzere tasarlanıp, geliştirilen Ford Orijinal Yedek Parçalarıyla çıkar. Aracınızın güvenliğinin ve performansının korunması için yine bu parçalarla yola devam etmesi önemlidir.

Araç Yaşına Bağlı Tamir Gereksinimi

Aracınız, yaşı ilerledikçe daha fazla bakım gerektirebilir. Son derece uygun fiyatlarla sunulan yedek parçalar ile tamir ve bakım hizmetleri sayesinde, Ford marka aracınızın yaşı ne olursa olsun, bu maliyetleri kontrol altında tutmanıza, sizin ve Ford marka aracınızın ihtiyaçlarını karşılayan en iyi çözümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

 
Get Adobe Flash player